Profesionáli / Gastronómia a ubytovacie služby.

Gastro a ubytovacie služby Edkukids

Individuálne poradenstvo a koučing.

Osobné konzultácie a pracovný koučing pre zamestnancov, ktorí prichádzajú do kontaktu s detskými klientmi a ich rodičmi - čašníci, manažéri, recepční, pracovníci wellness, upratovací servis a podobne.

Poskytneme vám profesionálnu pomoc pri riešení tradičných i špecifických problémov súvisiacich s detskou klientelou a rodičmi. Prinesieme vám nové inšpirácie a námety pre prácu s deťmi a rodinami. Naučíme vás zosúladiť záujmy dospelej klientely a rodín s deťmi tak, aby boli ste mohli v najvyššej možnej miere uspokojiť všetky strany a tešili sa z ich dlhodobej priazne.

Organizovanie podujatí pre deti.

Pomôžeme vám pripraviť tie najlepšie rodinné dni či oslavy ku Dňu detí pre vás, vašich zamestnancov či klientov. Máme v ponuke rôzne zaujímavé tematické detské oslavy a akcie.

Spolupracujeme s osvedčenými dodávateľmi, naše aktivity sú vždy volené a prispôsobené vášmu zameraniu, dôraz kladieme nie len na zábavu detí a ich rodičov, ale aj na kvalitné jedlo, pekné prostredie a najmä bezpečnosti detí.

Zriaďovanie detských kútikov a ihrísk.

V prípade, že ste sa rozhodli vo vašej prevádzke založiť, či inovovať herný priestor pre deti - detský kútik či zriadiť vonkajšie detské ihrisko, radi vám pomôžeme. Využite zaujímavú možnosť osloviť a získať novú klientelu – rodiny s deťmi.

Zriadime vám atraktívny a funkčný detský herný kútik alebo detské ihrisko pre rôzne vekové skupiny detí. Naše kútiky a ihriská sú bezpečné, funkčné a zaujímavé, majú atraktívny dizajn, v prípade vášho záujmu radi pripravíme tematicky zamerané riešenia. Dôraz kladieme na vysokú úroveň bezpečnosti a jednoduchú údržbu, ktorá nezaťaží váš personál.

Program EDUKIDS ChildSafety: Gastro

Tento program sme vyvinuli pre majiteľov gastro a ubytovacích zariadení na základe našich bohatých profesionálnych znalostí a dlhoročných skúseností v oblasti starostlivosti a prevenciu zdravia detí. Našim cieľom je zvýšiť bezpečnosť detských klientov a zlepšiť ochranu detí pred úrazmi a otravami na najvyššiu možnú úroveň. 

Preveríme možné riziká a odhalíme potencionálne hrozby pre detských klientov v interiéri aj exteriéri vášho zariadenia. Poskytneme vám návrhy konkrétnych riešení, pomôžeme vám ich aplikovať do bežnej prevádzky zariadenia a zaškolíme vašich zamestnancov.

Okrem dobrého pocitu a istoty v oblasti bezpečnosti vašich detských klientov získate od nás aj certifikát Bezpečné pre deti (ChildSafety) – objektívny dôkaz pre vašich potencionálnych klientov a zároveň zaujímavú konkurenčnú výhodu pre vaše zariadenie.

Gastro a ubytovacie služby Edkukids

Program EDUKIDS BabyFriendly.

Využite príležitosť osloviť a získať zaujímavú cieľovú skupinu pre vaše zariadenie – celé rodiny s deťmi.

V rámci nášho programu BabyFriendly vám poskytneme komplexné odborné poradenstvo a pomoc pri realizácii zmien či úprav vášho zariadenia tak, aby spĺňalo všetky podmienky zariadenia priateľského k deťom a rodinám.

Naučíme vás a vašich zamestnancov správne komunikovať a účinne predchádzať konfliktným situáciám súvisiacich s detskou klientelou. Pomôžeme vám zatraktívniť prostredie vášho zariadenia pre rôzne vekové skupiny detí a spríjemniť pobyt všetkým vašim novým zákazníkom.

Sociálne médiá
Facebook
Google+
YouTube
Ďalšie naše stránky
sukromne-skolky.sk
firemne-skolky.sk
EDUKIDS, s.r.o.
Hlavná 17
831 01 Bratislava
2017 © EDUKIDS, s.r.o. Všetky práva vyhradené. All rights reserved.