Profesionáli / Lekári a zdravotníci.

Lekari a zdravotnici Edukids

Program EDUKIDS BabyFriendly.

Využite príležitosť osloviť a získať pre vašu ambulanciu alebo zdravotnícke zariadenie novú skupinu pacientov, ktorí prichádzajú na vyšetrenia s deťmi.

V rámci nášho programu BabyFriendly vám poskytneme komplexné odborné poradenstvo a pomoc pri realizácii úprav vašich priestorov tak, aby spĺňali všetky podmienky zariadenia priateľského k detským pacientom, resp. rodičom s deťmi.

Naučíme vás a vašich zamestnancov správne komunikovať s rodičmi i deťmi a účinne predchádzať konfliktným situáciám. Pomôžeme vám zatraktívniť prostredie vášho zariadenia pre rôzne vekové skupiny detí a spríjemniť čakanie či pobyt všetkým vašim detským pacientom a ich rodičom.

Individuálne poradenstvo a koučing.

Osobné konzultácie a pracovný koučing pre všetkých zamestnancov ambulancií a zdravotníckych zariadení, ktorí prichádzajú do kontaktu s detskými pacientmi a ich rodičmi - lekári, sestry, zdravotnícky i nezdravotnícky personál.

Poskytneme vám profesionálnu pomoc pri riešení tradičných i špecifických problémov súvisiacich s detskými pacientmi a ich rodičmi. Prinesieme vám nové inšpirácie a námety efektívnej komunikácie s deťmi a ich rodičmi. Naučíme vás zosúladiť záujmy dospelých detských pacientov tak, aby boli ste mohli uspokojiť všetky strany v najvyššej možnej miere a tešili sa z ich dlhodobej priazne.

Program EDUKIDS ChildSafety: Health

Tento program sme vyvinuli pre lekárov a zdravotnícke zariadenia na základe našich bohatých profesionálnych znalostí a dlhoročných skúseností v oblasti starostlivosti a prevenciu zdravia detí. Našim cieľom je zvýšiť bezpečnosť detských pacientov a zlepšiť ochranu detí pred úrazmi a otravami na najvyššiu možnú úroveň. 

Preveríme možné riziká a odhalíme potencionálne hrozby pre detských pacientov v interiéri aj exteriéri vášho zariadenia. Poskytneme vám návrhy konkrétnych riešení, pomôžeme vám ich aplikovať do bežnej prevádzky a zaškolíme vás i vašich zamestnancov.

Okrem dobrého pocitu a istoty v oblasti bezpečnosti vašich detských pacientov získate od nás aj certifikát Bezpečné pre deti (ChildSafety) – objektívny dôkaz pre vašich potencionálnych pacientov a zároveň zaujímavú konkurenčnú výhodu pre vaše zariadenie.

zdravotnici a lekári edukids

Vzdelávanie lekárov a zdravotníkov.

Pre lekárov, sestry a zdravotnícky personál poskytujeme odborné semináre na témy, súvisiace s detskými pacientmi a ich rodičmi. Zameriavame sa najmä na správny spôsob komunikácie, rozvoj špecifických komunikačných zručností, elimináciu a zvládanie stresu u detí. 

Vďaka našim seminárom sa zlepší vaša schopnosť spolupracovať s rodičmi na znižovaní strachu detí zo zákroku či návštevy lekára a v oblasti prípravy dieťaťa i rodiča na návštevu lekára. 

Sociálne médiá
Facebook
Google+
YouTube
Ďalšie naše stránky
sukromne-skolky.sk
firemne-skolky.sk
EDUKIDS, s.r.o.
Hlavná 17
831 01 Bratislava
2017 © EDUKIDS, s.r.o. Všetky práva vyhradené. All rights reserved.