Služby pre rodičov.

Koucing pre rodičov Edukids

Work-Life Balance: Pracujúci rodičia.

V projekte Work-Life Balance pomáhame zamestnaným rodičom a podnikateľom dosiahnuť rovnováhu medzi ich osobným, rodinným a pracovným životom. Naši individuálni klienti môžu zlepšiť túto rovnováhu v rámci rodičovského koučingu a firemní klienti môžu pre svojich zamestnancov zabezpečiť náš poldňový seminár Pracujúci rodičia.

Program EDUKIDS ChildSafety: Home

Tento program sme vyvinuli pre rodičov na základe našich bohatých profesionálnych znalostí a dlhoročných skúseností. Našim cieľom je zvýšiť bezpečnosť vašich detí na maximálnu možnú úroveň a zlepšiť prevenciu vášho dieťaťa pred úrazmi a otravami. 

Odhalíme potencionálne hrozby pre dieťa vo vašej domácnosti i okolí. Naučíme vás i vaše dieťa správne predchádzať možným rizikám.

Rodičovský koučing.

Zbavte sa navždy pochybností ohľadne výchovy a starostlivosti o vaše dieťa. Získajte istotu a potrebné rodičovské zručnosti priamo od profesionálov. 

V rámci rodičovského koučingu vám poskytneme spoľahlivé riešenia, praktické rady a efektívnu pomoc v oblasti výchovy, výživy, vzdelávania a starostlivosti o vaše dieťa. Náš koučing je vhodný pre rodičov detí každého veku - od bábätiek po teenagerov.

 

Sociálne médiá
Facebook
Google+
YouTube
Ďalšie naše stránky
sukromne-skolky.sk
firemne-skolky.sk
EDUKIDS, s.r.o.
Hlavná 17
831 01 Bratislava
2017 © EDUKIDS, s.r.o. Všetky práva vyhradené. All rights reserved.